EasyPump opryskiwacz ciśnieniowy 5 l

Akumulatorowy opryskiwacz ciśnieniowy do wygodnej pielęgnacji roślin.

Podczas pracy opryskiwaczem akumulatorowym, użytkownik doceni jego ergonomię.

EasyPump opryskiwacz ciśnieniowy 5 l od GARDENA to idealne narzędzie do opryskiwania roślin zielnych i krzewów. Opryskiwacz zasilany jest przez wbudowany akumulator litowo-jonowy, umożliwiający opryskiwanie bez pompowania dzięki stałemu ciśnieniu wytwarzanemu w pojemniku. Dla ułatwienia napełniania, dozowania i opróżniania pięciolitrowego pojemnika, zastosowano drugi otwór z nakrętką dozującą.
 
Urządzenie wyposażone jest na przykład w drugi uchwyt, ułatwiający pracę nim. Uchwyt można także wykorzystać, nawijając na niego przewód dla oszczędzenia miejsca.
Dodatkowy komfort zapewniają: wyściełany pas nośny, teleskopowa lanca, odchylana dysza, dodatkowa dysza płaska oraz ergonomiczne uchwyty pompy i lancy. Wskaźnik poziomu umożliwia stałą kontrolę napełnienia pojemnika.
Podczas stosowania pestycydów lub nawadniania roślin, do wyboru są następujące opcje: strumień punktowy, mgiełka i strumień płaski, umożliwiający precyzyjne zraszanie w wąskich przestrzeniach.
Możesz pracować przez dłuższy czas: akumulator opryskiwacza ciśnieniowego umożliwia nawet 2 godziny pracy z pełną mocą. W komplecie do EasyPump opryskiwacza ciśnieniowego 5 l dodano interesujące receptury nawozów domowej roboty.
W komplecie dołączono nylonowy filtr, do filtrowania mikstur domowej roboty.Kontakt:

Husqvarna Poland Sp. z o.o.
ul. Wysockiego 15 B 
03-371 Warszawa 
tel. 22 330 96 00 
fax 22 330 96 35 
e-mail: gardena@husqvarna.com.pl
www.gardena.com

Producent

Zobacz także