Fendt - opryskiwacz samojezdny

Fendt Rogator 600 i Fendt Rogator 300
AGCO / Fendt kontynuuje swoją drogę do zostania pełnoprawnym producentem, a teraz oferuje również opryskiwacze zawieszane i samojezdne. Obie gamy modeli są opracowywane w Europie i będą budowane od 2018 r. W fabryce AGCO Hohenmölsen, z której pochodzi również sieczkarnia Fendt Katana.

 Inżynierska pompa łącząca kabinę
Samokontrola dla profesjonalistów.

W obszarze ochrony roślin znajduje się Synonim dla dokładnego prowadzenia prętów, prosta Obsługa i optymalna, niezawodna Applikacja: Rogator. Całkowicie udoskonaliliśmy nasze wieloletnie doświadczenie i szereg kluczowych technologii w naszym innowacyjnym sterowniku ochrony roślin, Rogator 600.

Nasze podstawowe kompetencje: Skuteczna ochrona upraw dla zdrowych stad.

Zrzuć samobieżny Fendt Rogator 600 spełnia wszystkie wymagania, jakich oczekujesz od klienta nowoczesnego urządzenia do ochrony roślin. Zwinny i zwinny, ekonomiczny i delikatny w jeździe, mocny w działaniu i łatwy w obsłudze. Dzięki SectionControl, VariableRateControl i VarioDoc Pro znacznie zwiększasz efektywność ekonomiczną.

Ochrona roślin oznacza zaufanie. Polegaj na Fendt.
Oceniliśmy tysiące ankiet wśród klientów, przeprowadziliśmy rozległe testy terenowe i połączyliśmy wszystko, czego oczekują nasi klienci od maszyn Fendt w Rogator 600: doskonała pozycja wysięgnika, prosta obsługa, efektywne wykorzystanie zasobów i optymalne wyposażenie. Po prostu urządzenie do ochrony roślin, które określa aktualny stan techniki.

Kompetencje ponad 50-letniej pracy w dziedzinie natrysku polowego koncentrują się w holenderskim zakładzie AGCO Grubbenvorst. Ochrona roślin Fendt Rogator 600 świadczy o naszym doświadczeniu i know-how w dziedzinie technologii aplikacji i inspiruje klientów na całym świecie. Pozwól nam przekonać Cię o innowacjach Rogatora 600:

- idealna pozycja wysięgnika i regulacja podłoża
- nisko położony środek ciężkości
-  3800/5000/6000 l objętość zbiornika i 500 l czystej wody
-  dozownik z centrum sterowania OptiFlow
-  tylko wewnętrzny promień skrętu 3,14 m
-  do 2,05 m wysokiej opony i 35 stopni skrętu
- ulepszenie od zera 120 cm prześwitu dla maksymalnej ochrony roślin
- przekładnia HydroStar CVT w połączeniu z silnikami piast kół
- CDS ControlDriveSystem
- 40/50 km / h przy zmniejszonej prędkości
- pompa odśrodkowa o wydajności 785 l / min
- Fendt VisionCab z objętością> 4m³, najlepszą widocznością we wszystkich kierunkach, klimatyzacją, kabiną z certyfikatem kategorii 4 z maksymalną przestrzenią na nogi
- obciążenie przyczepy 16 tZobacz także

Reklama
Reklama
Reklama