Hardi Delta Force DDZ

Belka DELTA FORCE - kompaktowa w transporcie - szeroka w polu

DELTA FORCE ma być duża belka. Wybór funkcji i układ konstrukcji belki mają na celu osiągnięcie wysokiej prędkości jazdy i wysokiej wydajności przy szerokości belki 24-39 m. Rezultatem jest belka z wieloma prostymi i mocnymi rozwiązaniami, które razem tworzą wysokowydajna i niezawodna belke o prostej konfiguracji, niskiej konserwacji i świetnym designie.

Bardzo zaawansowana, ale prosta część środkowa kontroluje ruchy belki DELTA FORCE. Pięć ustawień wahadła pozwala dostosować wydajność belki do wahadła, które podąża za ruchami opryskiwacza, lub do podążania za poziomem terenu. 

Z AutoSelect masz możliwość zmiany pomiędzy 4 funkcjami:

 • Pryskać dyszą A
 • Pryskać dyszą B
 • Pryskać dyszą A i B
 • Tryb automatyczny - tutaj AutoSelect może pracować ze wstępnie zdefiniowanymi ustawieniami ciśnienia lub prędkościami roboczymi.

Doskonałe przy zmianach prędkości
Jeśli musisz pracować z dużymi zmianami prędkości, AutoSelect może automatycznie i natychmiastowo zmieniać dysze między dwoma rozmiarami, dzięki czemu jedna praca dysz może zostać przejęta przez większą dyszę, z większą prędkością. Spowoduje to wyższą jakość kropli i lepszą aplikację.

Zmiana dawki podczas natryskiwania
Jeśli potrzebujesz zmienić dawkę w terenie, można to zrobić, zmieniając dyszę w bardziej odpowiedni sposób - bez pogorszenia jakości natrysku. Masz możliwość użycia od 9 do 13 sekcji i maksymalnie 8 dysz na sekcję. AutoSelect współpracuje z ciśnieniem powietrza, jeśli masz pneumatyczny układ hamulcowy w swoim ciągniku, twoje źródło powietrza jest już zapewnione. Jeśli nie, kompresor powietrza jest dostępny jako opcja.

Dłuższe dni i noce opryskiwania oraz wyższe prędkości oprysku stawiają większe wymagania w zakresie komfortu i łatwej obsługi.

ALPHA evo charakteryzuje się doskonałą równowagą między przodem a tyłem i ma niską masę całkowitą, co zapewnia optymalny stosunek masy do wydajności i wysoką wydajność nawet w mokrych warunkach. Również duży prześwit od 120 do 165 cm daje elastyczne zastosowanie od niskich do wysokich upraw jako słodka kukurydza i słoneczniki.

 

video: 
Filmy rolnicze


Kontakt:

Hardi Polska
ul. Sklęczkowska 51
99-300 Kutno
Bogdan.kozien@hardi.com tel 509282298
Tomasz.zielinski@hardi.com tel. 510240820
hardipolska.com

 

Producent

Hardi Polska

Zobacz także

365 farmNet                  Program 365 FarmNet

Prowadzenie dokumentacji i analizowanie danych czyli sprawniejsze zarządzanie ...

więcej >>
MMAT eżektorowy TWIN Rozpylacz EŻK TWIN

MMAT Agro Technology
więcej >>