Krukowiak na wystawie Agritechnica 2015 w Hanowerze

Kujawska Fabryka Maszyn Rolniczych KRUKOWIAK po raz kolejny zaprezentowała się targach Agritechnica w Hanowerze. Choć w ofercie firmy znajduje się szeroka gama maszyn rolniczych to na targach w Hanowerze zaprezentowane zostały opryskiwacze. Okazuje się bowiem, że właśnie ta grupa produktów Krukowiaka jest hitem eksportowym na Niemcy. Na stoisku zaprezentowany został przegląd oferty firmy od opryskiwaczy zawieszanych po opryskiwacze przyczepiane Goliat Plus. Wśród zaprezentowanych maszyn była też nowość – odmieniona wersja największego Goliata  o pojemności 6 000 litrów. Wprowadzono w nim kilka zmian dotyczących zabudowy i rozmieszczenia elementów sterowania układem cieczowym.

Prezes Seweryn Borkowski prezentuje jeden z najpopularniejszych modeli serii Goliat Plus.

 

Opryskiwacze serii Apollo o pojemnościach 1000, 1500 i 2000 litrów cieszą się na zachodzie Europy dużym uznaniem.

 

Niemcy szczególnie upodobali sobie belki typu PHH przy opryskiwaczach serii Heros.

 

Nowa wersja opryskiwacza Goliat Plus 6000 litrów, tu z aluminiową belką o szerokości roboczej 36 m. Elementy sterowania układem cieczowym zostały schowane pod specjalnymi osłonami. Nie był to wyłącznie zabieg estetyczny, osłony zabezpieczają te elementy przed przypadkowym przestawieniem lub uszkodzeniem w przypadku wykonywania zabiegów w wysokich uprawach. Ponadto poszczególne dźwignie są mniej narażone na zanieczyszczenie środkami ochrony roślin w trakcie wykonywania zabiegów, a to przekłada się na bezpieczeństwo pracy.

 

Opryskiwacz serii Goliat Plus – hit sprzedaży nie tylko w Polsce.

 

Rynek niemiecki ma także swoje specyficzne wymagania. Tutaj wersja opryskiwacza Heros przygotowana specjalnie dla niemieckich klientów zgodnie z ich oczekiwaniami. Zastosowano tutaj zbiornik o płaskim kształcie w celu przesunięcia środka ciężkości bliżej ciągnika.

 

Opryskiwacze Heros przeszły w ciągu kilku ostatnich lat liczne przemiany – zmiana konstrukcji ramy ze spawanej na giętą, nowe zbiorniki umożliwiające lepszy rozkład masy oraz nowe wersje cenionych belek hydraulicznych.Kontakt:

Krukowiak Kujawska Fabryka Maszyn Rolniczych Sp. z o.o.
ul. Kolejowa 54
87-880 Brześć Kujawski
tel. 54 252 10 27
fax. 54 252 10 54
e-mail: poczta@krukowiak.com.pl
krukowiak.com.pl

Producent

Krukowiak Kujawska Fabryka Maszyn Rolniczych Sp. z o.o.

Zobacz także

Reklama
Reklama
Reklama