LA10002 Lampa robocza LED, kwadratowa, 10/30V 9W

Lampa robocza do oświetlenia miejsca pracy, zapewnia lepszą koncentrację. Oświetlenie LED pozwala na pracę dużych maszyn z dużą dokładnością w ciemności - to inwestycja, która naprawdę się opłaca.  

Halogenowe światła robocze

Konstrukcja halogenowych świateł roboczych została udoskonalona wraz z upływem lat. Wyzwanie polega głównie na tym, że żarówka wytwarza dużo ciepła. Odprowadzanie ciepła jest możliwe tylko wtedy, gdy lampy są stosunkowo głębokie. Lampy te mają ciemniejszą, cieplejszą barwę i są znane z krótszej żywotności i wysokiego zużycia energii.

Ksenonowe światła robocze

Technologia ksenonowa znacznie poprawiła moc świetlną świateł roboczych. Światło jest jasne, ale nie zużywa więcej energii. Wręcz przeciwnie. Rozgrzanie się gazu zajmuje trochę czasu, więc lampa nie zapewnia natychmiastowej pełnej mocy światła. Wyższe koszty i skomplikowana konstrukcja stanowią wadę. Jednak po osiągnięciu idealnej temperatury lampy te zużywają znacznie mniej energii niż lampy halogenowe i mają one dłuższą żywotność.

Światła robocze LED

W porównaniu z halogenowymi światłami roboczymi, światła robocze LED zużywają stosunkowo niewiele energii. Technologia LED jest znacznie bardziej zaawansowana niż dwie wyżej wymienione technologie. Oświetlenie LED zdobywa znacznie lepsze wyniki pod względem żywotności, wydajności i mocy światła. 

 

Lampa z homologacją kompatybilności elektromagnetycznej EMC / nie emituje zakłóceń

Zalety: 

  • Obszerne oświetlenie terenu, do użycia na zewnątrz
  • Optymalne oświetlenie otoczenia. 
  •  
  • Zastosowanie:
  •  
  • Opryskiwacz

 

video: 
Kramp


Kontakt:

Kramp Sp. z o.o.
Modła Królewska ul. Skandynawska 1
62-571 Stare Miasto
tel. 63 240 91 00
tel. 61 639 62 30
fax 63 240 91 01
www.kramp.com

Producent

Zobacz także

TeeJet Charakterystyka dyszy TeeJet SJ-7

Obraz otwartego parasola

TeeJet Poland
więcej >>
TeeJet Rozlewacze SJ-VR

TeeJet na wystawie Polagra-Premiery 2016

TeeJet Poland
więcej >>