Opryskiwacz do rozsad

Precyzyjne nawadnianie 

Opryskiwacz do rozsad umożliwia precyzyjne ukierunkowanie wody lub jej delikatne dozowanie. W ten sposób chronimy ziemię przed wymywaniem.   

Praktyczna funkcja 2 w 1 

Użyteczna funkcja 2 w 1 (w komplecie końcówka kroplująca i dysza prysznicowa) zapewnia opryskiwaczowi dużą wszechstronność i możliwość pielęgnacji różnych sadzonek.  

Sprytne rozwiązanie do przechowywania 

Opryskiwacz do rozsad wyposażony jest w uchwyt na drugą dyszę. W ten sposób obie dysze są zawsze pod ręką.   

Poręczny opryskiwacz do podlewania rozsad 

Żywa zieleń kiełkujących roślin jest piękna. Dzięki odpowiedniemu nawadnianiu przy wykorzystaniu opryskiwacza do rozsad od GARDENA, zapewnimy roślinom zdrowy wzrost. Opryskiwacz do rozsad umożliwia precyzyjne i delikatne podlewanie, mgiełką lub kropelkowo, tak aby nie wypłukiwać małych roślinek i gleby. Wypróbuj wygodną funkcję 2 w 1, dzięki której opryskiwacz może być używany z końcówką kroplującą lub dyszą prysznicową. Dzięki temu możesz wybierać sposób podlewania swoich sadzonek. Obie końcówki pozostają zawsze pod ręką, ponieważ opryskiwacz wyposażony jest w uchwyt na drugą dyszę. Pojemnik wykonano z przeźroczystego tworzywa, umożliwiającego ocenę ilości wody pozostałej w środku. Pojemność: 450 ml. Poręczna konstrukcja decyduje o łatwości użycia. Aby zacząć podlewać, wystarczy ścisnąć pojemnik.Kontakt:

Husqvarna Poland Sp. z o.o.
ul. Wysockiego 15 B 
03-371 Warszawa 
tel. 22 330 96 00 
fax 22 330 96 35 
e-mail: gardena@husqvarna.com.pl
www.gardena.com

Producent

Zobacz także